Wszystkie bestsellery
  • Banner

Lista produktów marki KOOPMANS

Koompans jest holenderską fabryką z prawie 125 letnim doświadczeniem w zakresie produkcji i mieszania farb elewacyjnych oraz olei.

Już od prawie 125 lat P.K. Koopmans Lakfabrieken BV są synonimem wysokiej jakości malowania. Około roku 1885 pierwsza generacja Koopmans, Klaas Piet Koopmans, rozpoczęła mieszanie farby dla swoich kolegów, malarzy. Było to takim sukcesem, że zaczął się zwiększać popyt na jego farby, tym samym fabryka w Ferwert stała się faktem. Potem przyszły jeszcze trzy pokolenia Koopmans, które prowadziły fabrykę.

Pozostałe informację patrz na stronie firmy Koopmans.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Indeks: IMPRACHRON

Marka: KOOPMANS

Imprachron- impregnat koloryzujący z dodatkiem oleju

(0)

Imprachron - to koloryzujący impregnat na bazie żywic alkidowych do ochrony drewna zewnętrznego. Idealny do ochrony architektury ogrodowej. . Opakowania: 0,9L tylko wersja bezbarwna odlana z 20L, oraz oryginalne opakowania: 2,5; 5 i 20 litrów. Dla 20L wysyłka tylko przy wpłacie z góry!

Cena 35,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: JACHTLAK

Marka: KOOPMANS

Mega odporny lakier jachtowy Hydrant Yachtlak

(0)

Hydrant Yachtlak to bardzo twardy, bezbarwny i wodoodporny lakier jachtowy do zastosowań zewnętrznych. Idealny do malowania nie tylko łodzi ale i bardzo wymagających powierzchni. Opakowanie 2,5L dostępne w wersji POŁYSK Opakowania 0,9L i 20L dostępne również w wersji MAT . Opakowania oryginalne: 2,5 i 20L lub opakowania zastępcze: 0.9L i wielokrotność ....

Cena 47,55 zł
Więcej
W magazynie