Dostawa:

A. Towar zamówiony w sklepie internetowym www.ekofarby24.pl dostarczany jest bezpośrednio do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej, do paczkomatu Inpost z odbiorem w puncie, lub odbierany osobiście przez klienta w siedzibie firmy, po wcześniejszym umówieniu terminu odbioru.

Rodzaj firmy kurierskiej wybierany jest przez sprzedawcę i uwarunkowany rodzajem towaru zamówionego przez klienta.

B. Czas dostawy towaru zależy od sposobu płatności za zamówienie i podany jest                                      w szczegółach zamówienia oraz przy sposobie dostawy towaru.

Firma 3-SKI Waldemar Skibicki zastrzega sobie możliwość wydłużenia czasu realizacji zamówienia w przypadku produktów niestandardowych, wykonywanych na zamówienie lub               w przypadku braku towaru na magazynie, o czym niezwłocznie poinformujemy klienta.

C. Do kosztu towarów, kupujący jest zobowiązany doliczyć wartość  dostawy i ewentualnej prowizji za płatności mobilne, co przedstawione jest na etapie wyboru sposobu płatności               i sposobu dostawy.

D. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon, a na życzenie klienta faktura VAT. Dokument sprzedaży przesyłany jest drogą elektroniczną pod podany w danych rejestracyjnych adres e-mail.

E. Klient w momencie odbioru towaru, zobowiązany jest do weryfikacji opakowania pod kątem stanu technicznego i o ile to możliwe weryfikacji zawartości.

W przypadku stwierdzenia wad zobowiązany jest do spisania protokołu uszkodzenia przesyłki w obecności kuriera lub dokonania zgłoszenia uszkodzeń bezpośrednio w paczkomacie                    w momencie odbioru tej formy dostawy.

Klient, mimo wykrycia wad, zobowiązany jest do odbioru towaru i niezwłocznym powiadomieniu sprzedawcy o zaistniałej sytuacji w formie pisemnej na adres biuro3ski@gmail.com  przesyłając protokół uszkodzenia przesyłki oraz fotografie  uszkodzeń. Tylko prawidłowo wypełniony formularz i opisanie szkody może być podstawą do żądania zwrotu poniesionych kosztów lub powtórnego wysłania zamówionego towaru.

G. Zamówienia realizowane są, wysyłane i dostarczane od poniedziałku do piątku.