Wszystkie bestsellery
  • Banner

Środek do czyszczenia betonu TEKNOS BETONI
  • Środek do czyszczenia betonu TEKNOS BETONI

Środek do czyszczenia betonu TEKNOS RENSA ETCHING

RENSA ETCHING, dawniej BETONI jest kwasowym, emulgującym środkiem myjącym przeznaczonym do wytrawiania podłóg betonowych.


Opakowania oryginalne: 1 i 10 litrów.

OPAKOWANIE
39,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka Prywatności

 

Dostawa

 

Warunki zwrotu

Opis

RENSA ETCHING

Płyn trawiący RENSA ETCHING jest używany przed malowaniem w celu usuwania brudu i mleczka cementowego z surowych powierzchni betonowych. Płyn trawiący reaguje z alkalicznym mleczkiem cementowym, neutralizując zawarty w płynie kwas metanosulfonowy. W reakcji tworzy się woda i sól, która może zostać usunięta przez spłukanie wodą.

RENSA ETCHING zawiera również środek emulgujący, który poprawia zdolność myjącą preparatu.

Zastosowanie RENSA ETCHING, a następnie spłukanie wodą usuwa z podłóg betonowych mleczko i brud jak również tłuszcz i sole kredowe, które mogłyby utrudnić malowanie. Produkt nie usunie tłuszczu i oleju, który został zaabsorbowany w porach, może on zostać usunięty np. przez piaskowanie lub szlifowanie. Produkt nie jest odpowiedni do mycia powierzchni uprzednio malowanych.

RENSA ETCHING spełnia wymagania OECD i Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie biodegradowalności detergentów (OECD 301B, EC 648/2004)

Sposób stosowania:

Rozcieńczony płyn RENSA ETCHING rozprowadzić równomiernie po powierzchni za pomocą konewki wyposażonej w sito. Równomierność rozprowadzenia zapewnić przy pomocy szczotki. Mleczko będzie się rozpuszczać z wytworzeniem silnej piany. Jeśli mleczko jest gęste należy użyć więcej płynu. Zapotrzebowanie na roztwór myjący wynosi około 0,3l/m2.

Pozostawić RENSA ETCHING na około 5 minut. Po tym czasie utworzy się roztwór obojętnej soli, który może być spłukany do odpływu podłogowego. W przeciwnym razie zebrać muł do wiadra za pomocą szufelki i gumowej kielni. Wytrawiony obszar natychmiast spłukać wodą i zebrać wodę. Po 2-3 dniach schnięcia, podłoga jest gotowa do malowania.

Pozostałe informacje znaleźć można w karcie technicznej i karcie charakterystyki produktu.

                               

Szczegóły produktu
491 Przedmioty

Opis

PRZEZNACZENIE:
Środek do czyszczenia betonu.
PRODUKCJA:
Wyprodukowano w Finlandii.
DOSTAWA:
Zamówienia staramy się realizować w terminie 1-2 dni roboczych. W przypadku wydłużenia czasu realizacji zamówienia informujemy o tym Klienta.
ZWROT:
Możliwość zwrotu nienaruszonego produktu w ciągu 10 dni.
OPAKOWANIA:
Dostępne opakowania oryginalne: 1 i 10L
Zobacz także
9 innych produktów w tej samej kategorii:
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.